خانه » تجهیزات زندگی در شرایط سخت

نمایش یک نتیجه

نمایش ستون کناری
نحوه نمایش 9 24 36

کیت بقا SOL مدل 0140-0828

کیت بقای  sol  یک نو آوری جدید و کار آمد آمریکا است. این کیت با تمام قابلیت های خود به راحتی در کف دست جا گرفته و با در دست داشتن این محصول یک مجموعه ی کامل و فشرده از وسایل ضروری برای زنده ماندن در شرایط غیر منتظره و اضطراری طبیعت در اختیار شما قرار میگیرد. برخی از امکانات این کیت عبارت است از: چاقو آتش زنه و آتش گیرانه سیم فولاد ضد زنگ جهت تله گذاری نخ و قلاب ماهیگیری یک آینه شفاف قطب نما و....
 که همه ی این امکانات در کیفی از جنس ABS باکیفت و ضد آب قرار دارد. همچنین دارای یک کتابچه ی مفید دارای 60 نکته  مهم در باره  اعمال ضروری در شرایط اضطراری از Buck Tilton’ (متخصص طبیعت گردی) است. یک چراغ قوه پرنورLED  و یک سوت  در دسته چاقو تعبیه شده که به قابلیت های کیت می افزاید.

پتوی بقا و نجات

پتوی نجات یک وسیله ی آنچنان کاربردی می باشد که وجود آن در کوله پشتی هر طبیعت گردی الزامی تلقی می شود. این پتو ضد سرما ، ضد آب ، ضد باد و ضد آفتاب است . سمت نقره ای آن جهت گرما و سمت طلایی آن جهت سرما استفاده می شود . 95% گرمای بدن را حفظ می کند . مدلی از این نوع پتو وجود دارد که در برابر آتش نیز مقاوم است . پتوی نجات را می توان در برنامه های کوهنوردی ، اسکی ، غارنوردی ،جنگل نوردی  و حتی در مسافرت نیز به همراه داشت.    

دستبند تاکتیکال بقا یا پاراکورد

دستبند پاراکورد  از یک مجموعه ۳ تا ۶ متر طناب نازک و بسیار مقاوم تشکیل شده که فشرده بودن این مقدار از طناب در قالب یک دستبند می تواند در مواقع بحرانی مانند نجات جان طبیعت گرد بسیار کاربردی باشد. همچنین چاقوی تعبیه شده در داخل سگک دستبند، از موارد جالب توجه و پر کاربرد از این محصول است. هر جا که به مشکلی برخوردید، لوازم خود را به هر نحوی از دست دادید و با هر دلیلی احساس خطر کردید، میتوانید با باز کردن دستبند پاراکورد و استفاده از ۳ متر طناب پاراکورد برای خود ابزار بقا و نجات بسازید. از جمله کاربردهای دستبند میتوان اشاره کرد به: درست کردن تور ماهیگیری، درست کردن طناب ماهیگیری، دور نگه داشتن غذا از حیوانات، روشن کردن آتش، درست کردن پناهگاه، فرود آمدن از ارتفاع، فیکس کردن آتل دست و پای شکسته،استفاده به عنوان شریان بند در جراحات حساس و…. اشاره کرد.